Rekrutacja wolontariuszy w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Zachęcamy do zaangażowania się w wolontariat na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę od 26 lat dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości. Poszukiwane są osoby, które chcą w tym pomóc!

Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do dwóch warszawskich placówek: Centrum Dziecka i Rodziny (Saska Kępa) oraz Centrum Pomocy Dzieciom (Bielany). Chętnym oferowana jest możliwość udziału w jednej lub kilku z poniższych ścieżek:

1. profilaktyczno-edukacyjnej
  2. wolontariatu rodzicielskiego
  3. badawczej
  4. animacyjnej
  5. pomocy prawnej
  6. pomocy telefonicznej

Każda ze ścieżek ma własną bogatą ofertę szkoleń profilowych i zadań. Szczegóły dotyczące wymagań i warunków wolontariatu w każdej ścieżce, a także formularz zgłoszeniowy, znajdują się w załączonych plikach lub na poniższej stronie.

Wolontariat w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę może zaliczać praktyki studenckie.

Załączniki:

Data publikacji: 29 stycznia 2019